Гравці чемпіона Камбоджі з футболу намагалися «злити» європейського тренера, «здаючи» матчі

Олександр Веселов

У футбольному клубі «Пномпень Краун», який є чинним переможцем чемпіонату Камбоджі, спливла на поверхню цікава і одночасно скандальна інформація про те, як деякі гравці та співробітники команди намагалися позбутися головного тренера, швейцарця Сема Швайнгрубера, виступаючи нижче своїх можливостей.

У «Пномпень Краун» намагалися підставити головного тренера - Сема Швайнгрубера

У «Пномпень Краун» намагалися підставити головного тренера – Сема Швайнгрубера

Остаточно у змові переконалися після того, як у розпорядженні керівництва клубу опинилися компрометуючі записи розмов між деякими членами колективу, хоча швейцарський наставник команди запідозрив щось недобре, коли у «Пномпень Краун», котрий стабільно перемагав, раптово намітився ігровий спад.

Зі старту сезону столичний клуб не програвав протягом 15-ти матчів, але на фініші регулярного чемпіонату (22 гри, після чого 4 кращих клубу розігрують титул в плей-оф) «Пномпень Краун» поступився в трьох поєдинках з семи.

Отримавши записи, в клубі негайно вжили заходів покарання: сім футболістів відсторонені на невизначений термін від занять з командою, серед яких місцева зірка – 23-річний півзахисник Сос Сухана (автор єдиного гола збірної Камбоджі під час поточного відбору до ЧС-2018). Крім того, аналогічне покарання спіткало чотирьох співробітників клубу, серед них – головний тренер молодіжної команди Бу Дарі.

«Поки що ми нічого не стверджуємо, але у нас є очевидні докази того, що зробили і планували зробити ці люди. У нас не було іншого вибору, окрім того, щоб відсторонити їх від діяльності в клубі», – наводить слова Сема Швайнгрубера видання The Cambodia Daily.

«Раніше, при перегляді записів наших останніх матчів, у мене виникали деякі питання з приводу дій окремих гравців. Ніколи не думав, що у когось вистачить совісті наплювати на ту щоденну роботу, яку ми виконали протягом сезону.

Особисто для мене найобразливішим є той факт, який роздирає душу та зворушує до сліз, у нас немає ніяких доказів щодо фінансових стимулів зі сторони. Тобто, все це було зроблено з метою, щоб прибрати мене з клубу, аби інші люди змогли взяти команду під свій контроль», – роз’яснив наставник зі Швейцарії.

Президент «Пномпень Краун» Ріті Самнанг підтримав Швайнгрубера, який керує командою з 2012-го року: «Вважаю, що у створенні даної ситуації винен Бу Дарі (тренер молодіжної команди), у якого були особисті розбіжності з Семом».

Відзначимо, що скандал в стані «Пномпень Краун» трапився в самий невідповідний момент: 22-го листопада на клуб очікує перший фінальний матч плей-оф поточного розіграшу камбоджійської ліги проти ФК «Нагаворлд».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?