В Сінгапурі затримали двох організаторів договірних матчів у європейському футболі

Олександр Веселов

Сінгапурські правоохоронні органи затримали «дует» шахраїв, які займалися організацією договірних матчів у і — затриманим висунуті звинувачення по організації відразу трьох поєдинків з наперед визначеним результатом, причому всі вони проходили в одному місці, в курортному турецькому місті Анталії, де багато футбольних клубів організовують підготовчо-тренувальні збори.

В Сінгапурі затримали двох організаторів договірних матчів

В Сінгапурі затримали двох організаторів договірних матчів

Затримані, 42-річний Раєндар Прасад Раї та 22-річний Шрі Маніш Кальра, діяли спільно, і тепер зіткнуться в суді із звинуваченнями відразу по трьох справах. Злочинці діяли за відпрацьованою корупційною схемою: Раї давав Кальра вказівки передати певну суму грошей трьом особам – як з’ясувалося, всі вони громадяни Македонії – щоб ті допомогли в організації договірного матчу. Пресі стало відомо ім’я одного з македонців – це Мар’ян Стоянчевскі, ймовірно, футбольний рефері. Тобто можна припустити, що мова йде про суддівську бригаду, але поки це неофіційна інформація. Подібна схема мала відношення до наступних поєдинків:

«Шарлеруа» (Бельгія) – «Венло» (Нідерланди), 11 січня, 2013 року, відома сума хабара 25 тисяч євро.

«Штурм» Грац – «Стяуа» Бухарест, 1 лютого, 2013 року, сума підкупу – 27 тисяч євро.

«Стяуа» Бухарест – «Динамо» Москва, 3 лютого, 2013 року, хабар – 15 тисяч євро.

Кожне подібне порушення закону в Сінгапурі може бути покаране тюремним ув’язненням до п’яти років або максимальним штрафом в 100 тисяч сінгапурських доларів (70 тисяч доларів США). Не виключено і «подвійне» покарання – ув’язнення плюс штраф.

Але поки Раєндар Прасад Раї був відпущений під заставу в 300 тисяч сінгапурських доларів.

Нагадаємо, що не так давно в Сінгапурі суворо покарали іншого організатора договірного матчу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?