В Сінгапурі продовжують судити підозрюваних у справі про спробу організації договірного матчу

Олександр Веселов

У вересні «Рейтинг Букмекерів» інформував, що в Сінгапурі покарали тюремним ув’язненням двох злочинців, які намагалися вплинути на результат футбольного матчу між Східним Тимором і Малайзією на Іграх Південно-Східної Азії 2015 року.

Шахраї намагалися вплинути на матч Східний Тимор - Малайзія

Шахраї намагалися вплинути на матч Східний Тимор – Малайзія

Втім, справа поки не закрита, адже правоохоронні органи затримали чотирьох підозрюваних, які напряму причетні до даної махінації. На сьогодні, 4-е листопада, заплановані нові слухання в суді.

Перед лицем Феміди постануть Мойсес Наталіно де Хесус, колишній гравець збірної Східного Тимору, а також Орландо Мендеш, який на момент проведення матчу виконував обов’язки технічного директора Футбольної асоціації Східного Тимору.

Обидва підозрюваних були учасниками корупційної схеми, після розкриття якої вже покарали двох шахраїв: це Раєдран Р Курусамі, злочинець зі стажем, не перший раз попався на подібному злочині, а також рефері з Індонезії на ім’я Насіруддін. Курусамі отримав 48 місяців тюремного ув’язнення, а Насіруддін – 30 місяців.

Шахраї намагалися вплинути на футбольний матч між Східним Тимором і Малайзією, котрий відбувся 30-го травня 2015-го року під час проведення Ігор Південно-Східної Азії в Сінгапурі. Але план зловмисників провалився, тому як співробітники Бюро з розслідування корупції Сінгапуру затримали їх за день до гри.

Цікаво, що під час нових слухань у справі проти Мойсеса та Мендеша одним зі свідків буде Раєдран Р Курусамі, якого доставили в суд з в’язниці. Якщо підозрюваних визнають винними, то їм загрожує до п’яти років позбавлення волі та/або штраф у 100 тисяч сінгапурських доларів (71,5 тисячі доларів США), – повідомляє сайт channelnewsasia.com.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?