В Швеції шестеро осіб покарано за футбольні «договірняки», двоє опинились за гратами

Олександр Веселов

Шведський апеляційний суд підтвердив провину шістьох чоловіків, звинувачених у причетності до договірних матчів у місцевому футболі, троє з них – колишні гравці клубу «Крістіанстадс», який зараз є представником Дивізіону 1 (третя за престижністю ліга у футбольному господарстві Швеції).

Організатори «договірняків» найближчий рік проведуть у в’язниці

Організатори «договірняків» найближчий рік проведуть у в’язниці

Двоє підсудних, яких визнано у систематичному підкупі футболістів з метою впливу на результати матчів, покарано тюремним ув’язненням (на 12 та 14 місяців). Йдеться про футбольні поєдинки, що проходили в період з жовтня 2013-го року по червень 2015-го у нижчих лігах Швеції. Окрім позбавлення волі, шахраїв також зобов’язали сплатити штраф, розмір якого тотожний сумі, котру вони заробили внаслідок своєї злочинної діяльності за певний період.

Один з футболістів зізнався, що отримував хабар, тоді як інші підозрювані гравці заперечували свою провину. Всіх спортсменів, а також ще одного чоловіка, звільнено від фактичного покарання з випробувальним строком, інформує Reuters.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року в Швеції з метою боротьби проти договірних матчів закликали обмежити варіативність ставок на спортивні події.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт