В Швеції сербський футболіст засуджений за спробу організації договірного матчу

Олександр Веселов

Сербський захисник Аднан Айровіч засуджений шведським судом до умовного терміну за спробу організувати договірний поєдинок.

Сербський захисник намагався організувати договірний матч у 2-му дивізіоні Швеції

Сербський захисник намагався організувати договірний матч у 2-му дивізіоні Швеції

Згідно законодавства Швеції, умовне ув’язнення не має терміну давності. Відповідно, у разі повторного порушення Айровіч може опинитися у в’язниці. Також гравець був покараний грошовим штрафом в 3 тисячі шведських крон (близько 320 євро).

Як повідомляє AFP, у вересні 2013 року Айровіч, який виступав за ФК «Гаїс» у другому дивізіоні Швеції, перед грою з ФК «Вернамо» зв’язувався з трьома гравцями суперника з метою підкупу. Ті відхилили пропозицію серба. «Гаїс» переміг у тому матчі з рахунком 2:0, а діяльністю Аднана Айровіча зацікавилися правоохоронні органи.

У березні 2015-го року Айровіч разом із ще 24-ма футболістами з Естонії, Латвії, Швеції та Чехії отримав дискваліфікацію від ФІФА. Термін дискваліфікації сербського захисника закінчується у вересні 2016-го року.

Повідомляється, що справа Айровіча стала першою в шведському чемпіонаті, коли за спробу організувати договірний матч покараний футболіст.

25-річний Аднан Айровіч, який грає на позиції центрального захисника, починав свою кар’єру в Сербії, а потім виступав в нижчих дивізіонах Швеції. У 2013 році гравець приїжджав на перегляд в московське «Торпедо», але керівництво команди не влаштував рівень футболіста.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?