В Росії за біткоїни можна буде отримати 4 роки в’язниці

Олександр Веселов

Міністерство фінансів Російської Федерації підготувало законопроект, згідно з яким за випуск і обмін криптовалют можна буде отримати до чотирьох років ув’язнення.

Законодавці РФ хочуть саджати на 4 роки за операції з біткоінами

Законодавці РФ бажають саджати на 4 роки за операції з біткоїнами

Раніше за операції з біткоїнами та іншими криптовалютами Мінфін Росії пропонував штрафувати на суму до 500 тисяч рублів або карати виправними роботами строком до двох років. Як повідомляє видання «Известия», приводом до посилення покарання могли стати плани Qiwi з випуску криптовалют. Компанія у вересні 2015-го року оголосила про розробку свого аналога біткоїна – бітрублів.

Також різко проти криптовалют виступають силові відомства РФ, що посилаються на те, що біткоїни серед інших платіжних систем активно використовуються при торгівлі наркотиками.

Законопроект Мінфіну буде внесений урядом до Держдуми найближчими місяцями.

Окрім того, раніше президент РФ Володимир Путін не бачив у криптовалюті нічого особливо негативного. У липні 2015-го року Путін зазначив, що біткоїни та інша криптовалюта, незважаючи на те, що офіційно ні до чого не прив’язані і нічим не підкріплені, все ж можуть бути допустимі до використання в деяких видах розрахунків.

Минулого тижня стало відомо, що суд Євросоюзу ухвалив, що операції з біткоїнами та іншими віртуальними валютами на території ЄС не повинні обкладатися податком на додану вартість (ПДВ). Тим самим, по суті, прирівнявши криптовалюти до традиційних грошей.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?