В Росії співробітниця банку програла на ставках понад $3500 з вкладів клієнтів

Рейтинг Букмекерів

Менеджер одного з банків в Білівському районі Курської області визнана винною в привласненні грошових коштів клієнтів на загальну суму в 240 тисяч рублів (понад $ 3,5 тис.). Гроші азартна дама використовувала для ставок на сайті одного з онлайн-букмекерів.

1428398337_vorovstvo

Любителька ставок не змогла зупинитися перед спокусою скористатися чужими грошима

Прокуратура Курської області повідомила про систематичне використання коштів клієнтів банку 24-річним старшим менеджером. Дівчина захоплювалася великими ставками на спорт, проте не володіла достатніми особистими фінансами для цього. Тому співробітниця банку стала перераховувати необхідні суми з депозитних рахунків клієнтів, інформує «Друг для друга».

Викрити дівчину допомогла раптова службова перевірка, яка виявила недостачу коштів в розмірі 240 тисяч рублів (понад 90 тис. гривень). За рішенням мирового суду любителька поставити на спорт чужі гроші визнана винною за ч. 1 ст. 160 КК РФ і отримала покарання у вигляді штрафу в розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім цього, (уже екс) співробітниця фінансової установи в повному розмірі відшкодувала завдані банку і його клієнтам збитки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?