В Росії штрафуватимуть за інформацію про «дзеркала» букмекерських сайтів

Рейтинг Букмекерів

Роскомнагляд схвалив законопроект про блокування «дзеркал» заборонених сайтів, який також передбачає штрафи за повідомлення відомостей про способи обходу блокувань в інтернеті. Документ був розроблений Асоціацією по захисту авторських прав в інтернеті (АЗАПІ).

За пропаганду обходу блокування заборонених сайтів пропонують штрафувати

За пропаганду обходу блокування заборонених сайтів пропонують штрафувати

За даними TJournal, 17-го березня в Роскомнагляді пройшов круглий стіл, в рамках якого обговорювався законопроект, який передбачає покарання за пропаганду обходу блокувань і боротьбу з «дзеркалами» вже заблокованих сайтів. За підсумками засідання у відомстві вирішили 21-го березня направити документ в Мінкомзв’язку.

«Наші пропозиції стосуються блокування «дзеркал», вимоги впродовж трьох діб до пошукових систем про видалення сайтів, які підпали під вічне блокування на підставі рішення Мосміськсуду, і адміністративної відповідальності власників тих сайтів, які пропагують шляхи обходу блокування з метою доступу до сайтів, що містять піратську інформацію», – цитує главу Роскомнадзора Олександра Жарова ТАСС.

Керівник відомства при цьому підкреслив, що «на даному етапі законопроект написаний дуже широко, до першого читання він прийме свою остаточну форму».

Місяць тому експерти Асоціації із захисту авторських прав в інтернеті (АЗАПІ) в рамках засідання робочої групи Роскомнагляду представили законопроект, який передбачає запровадження адміністративної відповідальності за пропаганду засобів обходу блокування сайтів. У документі прописані штрафи: для фізичних осіб – від 10 до 50 тис. рублів, для посадових осіб – від 50 до 100 тис. рублів, для юридичних осіб – від 100 до 300 тис. рублів.

У жовтні минулого року в Росії за постановою суду пройшла хвиля блокування онлайн-букмекерів, включаючи Fonbet, Liga Stavok, «Марафон», Bwin.party, Ladbrokes, Unibet і інші. Вперше букмекерські сайти були внесені до реєстру заборонених ресурсів в березні 2014-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?