В Росії каратимуть за інформацію про способи обходу блокування сайтів БК

Рейтинг Букмекерів

Робоча група Роскомнагляду схвалила законопроект, який вводить адміністративну відповідальність за повідомлення відомостей про способи обходу блокування сайтів в інтернеті. Про це повідомляється на сайті Асоціації із захисту авторських прав в інтернеті (АЗППІ).

За пропаганду і заклик до обходу блокування сайтів можуть ввести штрафи

За пропаганду і заклик до обходу блокування сайтів можуть ввести штрафи

Найближчим часом текст документа буде переданий керівництву Роскомнагляду для внесення на розгляд до Держдуми РФ.

Автори ініціативи вважають, що пропаганда методів обходу блокування перешкоджає наглядовому відомству ефективно обмежувати доступ до інформації, забороненої в Росії. У разі прийняття законопроекту за рекламу або будь-який інший заклик до подібних дій будуть призначати штрафи: для фізичних осіб – від 10 до 50 тис. рублів, для посадових осіб – від 50 до 100 тис. рублів, для юридичних осіб – від 100 до 300 тис. рублів.

У жовтні 2015-го року в Росії пройшла хвиля блокування онлайн-букмекерів, включаючи Fonbet, Liga Stavok, «Марафон», Bwin.party, Ladbrokes, Unibet та інші. Всі блокування були запроваджені судовими постановами. Вперше букмекерські сайти були внесені до реєстру заборонених ресурсів в березні 2014-го року.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?