В помешканні організатора Bitcoin Foundation Ukraine проведено обшук

Рейтинг Букмекерів

3-го листопала 2015-го року в помешканні Михайла Чабоняна співробітники МВС провели обшук. Засновнику біткоін агентства інкримінується незаконне надання можливості придбати, ввести/вивести (електронні гроші) криптовалюту Bitcoin.

Обшук помешкання ідеолога біткоїн

Обшук помешкання ідеолога біткоїн

Михайло Чабонян  є засновником першого біткоін агентства в Україні, у вересні 2014-го року він відкрив біткоін посольство в Україні і встановив перший в СНД біткоін банкомат.

Щодо Михайла відкрите кримінальне провадження за ознаками порушення ст. 200, ч.1 Кримінального кодексу України. Засновнику біткоін агентства інкримінується незаконне надання можливості придбати, ввести/вивести  (електронні гроші) криптовалюту Bitcoin.

Цікаво, що ухвала суду з дозволом на обшук мотивована тим, що правила випуску даної валюти не узгоджені з Національним банком України і це, в свою чергу, порушує порядок використання електронних грошей на території України. Водночас, із присутніх спікерів на останній конференції, організованій Bitcoin Foundation Ukraine, засновником якої і є Михайло Чабонян, можна побачити директорів різних департаментів НБУ.

За словами, Михайла Чабоняна, біткоін-спільнота України впродовж року тісно співпрацювала з НБУ, банківською галуззю, юристами, журналістами та громадськістю для стандартизації біткоін в Україні. «І все це для того, щоб 03.11.2015 наші зусилля поставили під питання кілька напівграмотних слідчих з санкцією судді, який щиро вважає, що якщо слова «криптовалюта» немає у законодавстві, то вона – поза законом» – підсумував свій допис у Фейбук Михайло Чабонян у день обшуку, а вже вчора закликав до проведення круглого столу з головами відомств Адміністрації Президента, МВС, СБУ, НБУ та іноземних представників.

«Рейтинг Букмекерів», раніше писав про те, що Суд Євросоюзу прирівняв біткоіни до традиційних валют, звільнивши їх від ПДВ.

Нагадаємо,  уряд США уклав контракт з приватними компаніями, щоб навчити співробітників правоохоронних органів США принципам роботи криптовалюти.

А в Росії Міністерство фінансів підготувало законопроект, згідно з яким за випуск і обмін криптовалюти передбачається до чотирьох років ув’язнення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?