В Італії задовольнили апеляцію двох довічно дискваліфікованих тенісистів

Олександр Веселов

Як відомо, у серпні 2015 року італійські тенісисти Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі були довічно дискваліфіковані за участь в договірних матчах, але вчора Апеляційний суд при Італійській федерації тенісу виніс рішення з приводу апеляції, частково виправдавши спортсменів.

Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі

Потіто Стараче і Даніеле Браччіалі

Точніше, 34-річний Потіто Стараче повністю виправданий, покарання з нього знято. А ось дискваліфікацію 37-річного Браччіалі скоротили до одного року, при цьому урізавши раніше пред’явлений грошовий штраф вдвічі – до 20 тисяч євро, повідомляє Associated Press.

Зауважимо, що рішення про довічну дискваліфікацію гравців Італійська тенісна федерація приймала на основі матеріалів, наданих судовими органами міста Кремона, які досі продовжують розглядати причетність Стараче та Браччіалі до відповідних злочинів.

За відомою інформацією, Браччіалі приписують причетність до матчу з наперед визначеним результатом, що відбувся в 2007 році в місті Ньюпорт (штат Род-Айленд, США). А персоною Стараче зацікавилися по слідам поєдинку 2011 року в Касабланці (Марокко).

Найвище місце Потіто Стараче в рейтингу ATP – 40, до якого він дістався в 2012 році. У Даніеле Браччіалі – 49 (2006).

Нагадаємо, що буквально через місяць після італійського «дуету» двоє польських тенісистів Аркадіуш Коцила та Петро Гадомський також отримали тривалі терміни дискваліфікації за участь в договірних матчах, і при цьому Аркадіуш Коцила спростовує свою провину.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?