В Італії планується консолідація ринку азартних ігор

Олександр Веселов

Ринок азартних ігор в Італії готується до консолідації. Згідно з повідомленнями ЗМІ, місцеві гравці грального ринку Lottomatica та Sisal Italia відновили переговори про можливе об’єднання компаній.

В Італії планується консолідація ринку азартних ігор

В Італії планується консолідація ринку азартних ігор

Об’єднання цих компаній може призвести до створення найбільшої ігрової та букмекерської групи країни, з приблизною вартістю більше 1,5 мільярда євро.

Італійська газета La Repubblica повідомляє, що Sisal переглянула варіанти своєї стратегії після скасування IPO (перше публічне розміщення акцій) на початку нинішнього року, і що Lottomatica залишається найбільш ймовірним партнером в потенційній угоді.

Дві організації також обговорювали можливе злиття на початку року, а тепер знову відновили переговори на дану тему.

Зростання податків та зменшення клієнтської бази створюють великий тиск на ринок. Місцеві аналітики прогнозують, що консолідація буде проходити на протязі найближчих років або навіть місяців.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?