В Італії через незаконний гемблінг заарештували вісім осіб

Олександр Веселов

Правоохоронні органи Італії провели успішну операцію проти злочинного угруповання, яке займалось незаконними онлайн-ставками і покер-румами, повідомляє сайт CalvinAyre.

 В Італії ліквідували незаконну онлайн-мережу

В Італії ліквідували незаконну онлайн-мережу

В результаті операції закрито 11 нелегальних онлайн-ресурсів, де були розміщені спортивні букмекери та покер-руми. Незаконними сайтами оперувало злочинне угруповання, що базувалось в місті Салерно. Відзначається, що зловмисники могли бути пов’язані з відомим неаполітанським мафіозним кримінальним синдикатом «Каморра».

Вісім членів угруповання, включаючи ймовірного ватажка Антоніо Контальдо, заарештовані. Ще 10 людей поміщено під домашній арешт. В цілому, підозрюваними в злочинній змові з метою ведення незаконного бізнесу на ринку азартних ігор Італії вважаються 64 людини.

За даними місцевого регулятора, оператори покер-румів використовували ботів і інші засоби, щоб мінімізувати можливі виграші клієнтів до мінімуму.

У список даних сайтів потрапили dgbpoker.com, pkgambling373.com, pkwildpoker.net, betfaktor.com, planetwin365.com і betaland.com, а також п’ять ресурсів, які мають мальтійську ліцензію.

Австрійська компанія SKS365 Group, що володіє Planetwin365, рішуче відкинула будь-які припущення про причетність до злочинів. Її представники заявили, що Planetwin365 має італійську ліцензію і працює в країні законно. Зловмисники, на думку SKS365 Group, експлуатували бренд компанії, щоб вести нелегальний бізнес.

Те ж саме стверджує холдинг Services Ltd, який володіє Betaland. Крім того, компанія заявила, що її сайт Betaland.com був закритий для італійських професійних гравців в січні 2015-го року.

Нещодавно «Рейтинг Букмекерів» інформував про мережу нелегального онлайну-гемблінгу в США, організовану двома поліцейськими у відставці.

Раніше ми повідомляли, що в Італії планують консолідацію ринку азартних ігор.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?