В Ірландії стурбовані зростанням популярності ставок на спорт серед футболістів

Рейтинг Букмекерів

Асоціація професійних футболістів Ірландії (PFA) вкрай стурбована тим, що спортсмени все частіше стають залежними від азартних ігор і роблять ставки на спорт.

Футболісти бояться зізнатися в тому, що роблять ставки на спорт

Футболісти бояться зізнатися в тому, що роблять ставки на спорт

Генеральний секретар FAI Стівен МакГінесс вважає, що Футбольна асоціація Ірландії (FAI) та інші організації повинні звернути більшу увагу на цю проблему і надати серйозну підтримку в її вирішенні, інформує Irish Examiner.

Про проблему знову заговорили цього тижня, коли чотири футболісти в соцмережах домовлялися про ставки на матчі ірландської ліги, після чого їх викликали в PFAI. Генсек асоціації боїться, що подібні переговори між гравцями відбуваються постійно, з огляду на наявність у мережі онлайн-трансляцій більшості матчів місцевого елітного дивізіону, спонсором яких, що цікаво, є гемблінг-компанія Bwin.

За словами МакГінесса, професійним футболістам легше зізнатися в проблемах з алкоголем і психікою, ніж розповісти про свою пристрасть до ставок, так як вони побоюються за свою кар’єру. «Футболісти, які захоплюються азартними іграми, кажуть нам, що за умови їхнього зізнання в цьому, клуб їх звільнить», – поскаржився він.

МакГінесс також зазначає, що ставки зараз нерозривно пов’язані зі спортом, буквально стали частиною гри. При цьому мало не кожен спортивний клуб в світі укладає партнерські угоди з букмекерами. «Це заходить занадто далеко», – резюмував генсек PFAI.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?