В Fonbet розповіли про аномальні ставки на «дивний» матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт»

Рейтинг Букмекерів

На Україні не вщухає галас навколо, м’яко кажучи, дивного матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Ми запитали в БК Fonbet, яка приймала ставки на цей матч, але змушена була зняти його з лінії, про причини такого рішення і особливості активності гравців на ставках під час гри.

Потік ставок на П2 продовжився навіть після суттєвого зниження коефіцієнту

Потік ставок на П2 продовжився навіть після суттєвого зниження коефіцієнту

«Ми вели даний матч, в середині першого тайму за рахунку 0:0 отримали потік ставок на перемогу «Гірника» в першому таймі з коефіцієнтом близько 12.0, далі після зниження коефіцієнту до 5.0 потік ставок продовжився.

Були такі клієнти, які ставили на на перемогу «Гірника» в 1-му таймі , а також і перемогу «Гірника»/перемогу «Іллічівця» на ринку ставок «1-й тайм/матч», – розповіли «Рейтингу Букмекерів» в прес-службі БК Fonbet.

Нагадаємо, що на біржі ставок Betfair на цей матч було поставлено понад 275 тис доларів США. Деякі контори припинили прийом ставок на цей матч вже під час гри, хоча в інших матч минув без аномалій. Голова Federbet Франческо Баранка в ексклюзивному коментарі для «Рейтингу Букмекерів» висловив своє обурення відверто «дивним» матчем.

«Рейтинг Букмекерів» поспілкувався з президентом ФК «Гірник-Спорт», який, здається, обурений не більше, ніж інші. А тренер «Іллічівця» Олександр Севидов вважає, що у тому, що сталося, є провина і ФФУ. ПФЛ вже вимагає розслідування «дивного» матчу «Іллічівець» – «Гірник-Спорт».

Читайте також:  «Фаворит-Спорт»: всі підозрілі ставки на матч «Іллічівець» – «Гірник-Спорт» було зроблено з ППС Кривого Рогу, Києва, Маріуполя та Чернігова

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?