В Естонії ввели кримінальне покарання за договірні матчі

Рейтинг Букмекерів

Парламент Естонії 24 листопада схвалив в третьому читанні законопроект, який вводить кримінальну відповідальність для осіб, що займаються організацією договірних матчів. Тепер винних у скоєнні цього злочину будуть карати позбавленням волі на термін до трьох років.

За організацію договірних матчів в Естонії тепер можна отримати реальний термін

За організацію договірних матчів в Естонії тепер можна отримати реальний термін

Як повідомляє «Естонське національне телебачення», ініційовані урядом поправки до Закону про азартні ігри передбачають введення кримінальної відповідальності за шахрайство при прийомі ставок.

За прийняття законопроекту проголосували 89 депутатів парламенту, один член Рійгікогу утримався.

Раніше відповідні правопорушення кваліфікувалися як адміністративні, тепер за організацію договірних матчів в Естонії будуть позбавляти волі на строк до трьох років. Мінімальним можливим покаранням залишиться штраф.

В кінці вересня парламентська комісія з економіки Естонії підтримала посилення покарання за організацію договірних матчів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?