В бюджеті України на 2016 рік закладені прибутки від грального бізнесу

Олександр Веселов
Верховна Рада України прийняла закон про державний бюджет країни на 2016 рік. У проект бюджету закладені доходи від грального бізнесу: букмекерської діяльності, азартних ігор та лотерей, – повідомляє сайт Tribuna.com.
В новому бюджеті України закладені доходи від грального бізнесу, який ще не легалізовано

В новому бюджеті України закладені доходи від грального бізнесу, який ще не легалізовано

Водночас закон про легалізацію грального бізнесу ще не був прийнятий Верховною Радою. Легалізувати гральний бізнес пропонує Кабінет міністрів. При цьому Гральна асоціація України негативно ставиться до проекту закону від Міністерства фінансів, та пропонує внести до нього важливі зміни для більш досконалого функціонування нормативно-правового акту в майбутньому.

Нещодавно Міністр фінансів Наталія Яресько дещо розповіла про легалізацію казино та букмекерських контор.

Деякі депутати ВР вважають, що підготовлений фахівцями Міністерства фінансів України документ щодо легалізації гемблінгу містить численні корупційні ризики. У свою чергу, окремі експерти букмекерського ринку вже відверто називають дії парламентаріїв саботажем.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт