В Болгарії засудили трьох чоловіків, які намагалися влаштувати «договірняк» на юнацькому Євро з футболу

Олександр Веселов

Суд болгарського міста Ботевград виніс рішення по справі про договірний матч, який намагалися влаштувати три шахраї під час чемпіонату Європи U-19, який відбувся в Угорщині влітку 2014-го року.

Один з матчів збірної Німеччини U-19 під час тріумфального Євро-2014 мав скандальну історію

Один з матчів збірної Німеччини U-19 під час тріумфального Євро-2014 мав скандальну історію

Напередодні поєдинку групового етапу між Болгарією та Німеччиною три зловмисника намагалися підкупити двох гравців болгарської збірної. Кожному з футболістів пропонували по десять тисяч євро в обмін на те, що вони організують поразку власної команди з різницею в три і більше голи.

Шахраї наполегливо переконували спортсменів під час підготовки до гри за декілька днів до її початку. Вони навіть надали футболістам спеціальні мобільні телефони, за допомогою яких з ними можна було зв’язатись, погодившись на пропозицію.

Втім, футболісти прийняли протилежне рішення, повідомивши тренерів та поліцію про спробу підкупу. Аби довести провину корупціонерів-невдах були використані записи з камер спостереження, – повідомляє сайт Novinite.com.

Минулого четверга болгарська Феміда винесла рішення з приводу справи затриманих шахраїв. Кожен з них ризикує провести рік у в’язниці, якщо порушить закон під час випробувального терміну у три роки. Також кожного зі зловмисників покарано грошовим штрафом у 1000 болгарських левів (трохи більше 15-ти тисяч гривень). Щоправда, вирок не є остаточним, а також підлягає оскарженню.

Відзначимо, що вищезгаданий поєдинок завершився з рахунком 3:0, як і бажали шахраї, до того ж, німці забили дебютний гол на першій хвилині. В підсумку Німеччина виграла той чемпіонат Європи. До речі, в групі з Болгарією та Німеччиною грала і юнацька збірна України.

Нагадаємо, нещодавно з’явились серйозні підозри з приводу того, що відбірковий матч до молодіжного Євро-2017 між Мальтою і Чорногорією (0:1) міг бути договірним.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?