В Австралії заборонять рекламу ставок в «лайві» під час спортивних подій

Рейтинг Букмекерів

В австралійському штаті Новий Південний Уельс незабаром можуть заборонити рекламу ставок в «лайві» під час трансляцій спортивних подій, повідомляє Calvinayre.

Заборона почне діяти в березні 2016-го

Заборона почне діяти в березні 2016-го

Заступник прем’єр-міністра, міністр з азартних ігор і скачок австралійського штату Трой Грант анонсував майбутню заборону на рекламу ставок в «лайві» в ході трансляцій спортивних подій по телевізору і радіо. Передбачається, що заборона почне діяти в березні 2016-го року.

Грант стверджує, що ставки, які пропонуються в «лайві», наприклад, на автора наступного голу або зміну рахунку на користь однієї з команд, схильні до високого ризику і змушують гравця витрачати великі суми грошей. З урахуванням зростаючої конкуренції, онлайн-оператори стали проводити жорсткішу рекламну політику для залучення клієнтів.

«Регулювання повинно відповідати тенденціям індустрії азартних ігор і ставок на спорт», – додав Грант.

Штат Новий Південний Уельс може стати першим в Австралії, який заборонить рекламу ставок в «лайві» під час трансляції спортивних подій тривалістю менше чотирьох годин.

Додамо, що Австралійська асоціація національних рекламодавців винесла на громадське обговорення пропозицію про заборону реклами, яка могла б надихнути неповнолітніх на участь в азартних іграх. Заборона розповсюджуватиметься на рекламу з використанням музики, теми, мов або знаменитостей, які могли б вплинути на думку неповнолітніх.

Нещодавно ми повідомляли, що букмекерський ринок Австралії оцінюється в $ 27 млрд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?