В Австралії просувають ідею скасування заборони на live-ставки

Рейтинг Букмекерів

За інформацією Sports Business Daily, представники професійних спортивних ліг Австралії звернулися до уряду країни з проханням скасувати заборону на ставки під час матчів (так званий live). На думку ініціаторів пропозиції, таке рішення дозволить дати істотну відсіч нелегальним міжнародним гральним сайтам і шахрайству в спорті.

Представники індустрії скачок вбачають у скасуванні заборони великі фінансові втрати

Представники індустрії скачок вбачають у скасуванні заборони великі фінансові втрати

Коаліція з представників місцевих професійних ліг по австралійському футболу, крикету, тенісу та регбі (COMPPS) вважає, що в in-play сегменті панує анархія. Наслідком цього став розвиток тіньового сегмента в беттинг-індустрії, який загрожує цілісності спортивного букмекерства в країні. Крім того, розвиток місцевої легальної галузі ставок на спорт in-play дозволить залучити додаткові кошти до бюджету країни.

Як стверджують представники COMPPS, виявити шахрайські схеми в ході ігор було б набагато легше, якби ліцензовані австралійські онлайн-букмекери приймали ставки в «лайві». В іншому випадку зростає ймовірність організації договірних матчів і підкупу учасників ігор.

Проти змін у Законі про азартні ігри виступає досить несподіваний союз у вигляді представників готельної сфери та індустрії скачок. Вони вважають, що скасування заборони на live-ставки негативно позначиться на розвитку даних сегментів. За словами представників індустрії скачок, сумарний щорічний збиток для галузі складе від 10 мільйонів доларів. За збереження нинішнього стану справ виступають і власники місцевих пабів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?