В Австралії букмекер TopBetta і музикант Уїтлі створять першу спортивну радіостанцію

Рейтинг Букмекерів

Ветеран музичної індустрії австралієць Гленн Уїтлі повідомив про створення спільної з букмекерською компанією TopBetta національної спортивної радіостанції. EON Sports Radio буде присвячена спорту на 100%.

Радіостанція повністю присвячена спорту

Радіостанція повністю присвячена спорту

Гленн Уїтлі і онлайн-букмекер TopBetta не сумніваються в успіху проекту. Компанія вже встигла придбати ексклюзивні права на мовлення англійської Прем’єр-ліги на території Австралії. Серйозною перевагою для проекту є і той факт, що TopBetta є постачальником спортивного контенту.

«Я ставив собі питання, чому в Австралії досі немає чисто спортивного радіо. Колись я зробив першу комерційну радіостанцію в країні, зараз я знову виступаю в ролі першопрохідця», – заявив відомий австралійський музикант.

За умовами контракту з новою радіостанцією онлайн-оператор ставок і фентезі-ігор TopBetta на найближчі 12 місяців буде залишатися єдиним представником букмекерської індустрії, новини та рекламу якого планується запускати на радіо. Щобільше, щосуботи на EON Sports Radio буде виходити спеціальне радіо-шоу за участю букмекера.

«Вони агресивні в розвитку. Для мене потенціал зростання з букмекером величезний», – поділився думкою про партнерство з TopBetta Гленн Уїтлі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?