В Англії жителі робили ставки на перегони гумових качечок

Рейтинг Букмекерів

У Великобританії відбулися традиційні перегони гумових качечок, в запливі змагалися 2 тис. учасниць. Глядачі могли поставити на ту чи іншу качечку, а всі виручені кошти пішли на благодійні цілі.

В Англії можна було заробити гроші на качиному запливі і віддати гроші на благодійність

Змагання відбулося в англійському селі Бібері, куди приїхали тисячі жителів країни, щоб подивитися на гонку, інформує агентство UPI.

У запливі взяли участь 150 опудал підсадних качок і дві тис. жовтих гумових качечок. За £10 ($12) глядачі могли зробити ставку на будь-яку з підсадних качок, а за £1 (близько $1,2) – на гумову качечку.

Duck Race!

A video posted by D.O.V (@senor_bear) on

Всі зібрані кошти під час качиного запливу були перераховані на благодійні цілі. При цьому організацію для пожертвувань вибирав глядач, чия качка фінішувала першою.

Гонки гумових качечок проходять повсюдно. Рекордний заплив пройшов в 2009-му році в Лондоні, де в змаганнях брали участь понад 250 тис. качок. У Сінгапурі один глядачів поставив на качку, яка виграла заплив, і отримав 1 млн сінгапурських доларів (близько $ 700 тис. за поточним курсом).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?