В Англії дискваліфікували тренера за ставки проти своїх команд

Рейтинг Букмекерів

Футбольна асоціація Англії (FA) відсторонила на три роки і оштрафувала на £3 тис. ($3,7 тис.) тренера Ніка Баньярда, який керував клубом «Фром Таун», який виступає в сьомий за силою лізі країни. Спеціаліст робив ставки в букмекерських конторах проти команд, які він тренував.

y-mk321vp

Фахівець також оштрафований на три тисячі фунтів

Як пише ESPN, в період з вересня 2014 року по квітень 2016 року фахівець зробив 45 ставок проти «Фром Таун» і свого колишнього клубу «Полтон Роверс».

Тренер тим самим порушив внутрішній кодекс FA в частині заборони гравцям, наставникам і іншим офіційним футбольним особам робити ставки на футбол.

У зв’язку з порушенням правил пан Баньярд дискваліфікований на три роки – до 1 липня 2019 року, і оштрафований на £3 тис. ($3,7 тис.). Рішення FA набуло чинності 16 квітня поточного року.

Нагадаємо, що у серпні форвард ФК «Норвіч Сіті» і збірної Північної Ірландії Кайл Лафферті був оштрафований на £23 тис. ($30,5 тис.) за те, що робив ставки на футбольний матч.

У березні FA звинуватила аргентинського захисника Мартіна Демікеліса, який в той момент виступав за «Манчестер Сіті», в тому, що він з 22 січня по 15 лютого 2016 роки зробив 29 ставок на футбольні матчі. У зв’язку з цим в травні його штрафували на £22 тис. (на той момент більше $32 тис.). Також запідозрили в аналогічних порушеннях гравця «Ньюкасла» Джека Колбака та на футболіста «Рейнджерс» Джоуї Бартона. Екс-гравець «Баварії» Івиця Олич взагалі дискваліфікований за ставки на футбол.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?