УЄФА: немає інформації щодо договірного характеру матчу «Скендербеу» – «Локомотив»

Олександр Веселов

Нещодавно незалежна бельгійська організація Federbet, котра займається відстеженням та виявленням підозрілих матчів в спорті, повідомила про черговий підозрілий матч албанського футбольного клубу «Скендербеу» впродовж поточної єврокубкової кампанії.

В даний момент УЄФА не вважає дуель «Скендербеу» і «Локомотива» підозрілою

В даний момент УЄФА не вважає дуель «Скендербеу» і «Локомотива» підозрілою

Цього разу Federbet насторожив домашній матч «Скендербеу» в заключному турі групового етапу Ліги Європи проти московського «Локомотива», наприкінці якого, за рахунку 0:1 на користь гостей, букмекери давали неадекватні коефіцієнти на тотал матчу більше 2.5 голи і на другий забитий м’яч в грі. В підсумку, трейдери не помилились, адже «Локомотив» тріумфував 0:3, забивши свої голи на 89-й та 90-й хвилинах гри.

Втім, незважаючи на застереження Federbet та неадекватну динаміку коефіцієнтів у букмекерів, керівний орган європейського футболу УЄФА наразі немає інформації щодо підозрілого характеру цього поєдинку.

«На даний момент у нас немає будь-якої інформації щодо цієї ситуації», – цитує слова прес-служби УЄФА сайт Tribuna.com.

За новинами про випадки корупції в українському та світовому спорті ви можете слідкувати в спеціальній рубриці «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?