Успішна ставка дозволила політику півроку оплачувати напої у власному офісі

Рейтинг Букмекерів

Британський політик Девід Девіс заявив, що зробив успішну ставку на вихід Великобританії з Європейського союзу.

Міністр з Brexit зробив вдалу ставку

«Всі ці опитування населення на виході з виборчих дільниць не такі вже й надійні. Я був в студії в прямому ефірі в ніч референдуму, і опитування громадської думки в той момент говорили, що прихильники Brexit програють близько 10%», – розповів Девіс в інтерв’ю Independent.

«Я подумав і поставив $1,2 тис. Це була вдала угода – виграш з тієї ставки досі дозволяє оплачувати напої в моєму офісі», – додав Девіс, після референдуму призначений міністром з виходу Великобританії з Європейського союзу.

До речі, Альберт Кінлох з Глазго подав до суду на компанію Coral, звинувативши її в невиплаті виграшу в розмірі $307 тис. За ставкою на те, що футбольна команда «Глазго Рейнджерс» вилетить з елітного дивізіону.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?