Уряди США і Швейцарії розподілили арештовані активи власника букмекера BetOnSports

Рейтинг Букмекерів

Міністерство юстиції Швейцарії повідомило, що уряди цієї країни та США розподілили заарештовані на банківських рахунках $49 млн. Як інформує CalvinAyre, ці гроші раніше належали Гері Каплану, засновнику наразі нефункціонуючої беттинг-оператора BetOnSports.

Фінансові активи «мертвого» букмекера знайшли нових господарів

Фінансові активи «мертвого» букмекера знайшли нових господарів

Молоді беттори навряд чи пам’ятають такий бренд, як BetOnSports. Цей букмекер в 2006-му році став однією з перших жертв нового закону про незаконність азартних ігор в Інтернеті, який був ухвалений в США. Компанія, що оперувала за офшорною ліцензією Коста-Ріки, виявилася зруйнована після гучних арештів своїх топ-управлінців. Співробітники американського Міністерства юстиції затримали генерального директора Девіда Каррутерса та засновника BetOnSports Гері Каплана, після чого сайт оператора був закритий, а операційна діяльність зупинена.

Обидва бізнесмени в кінцевому підсумку були засуджені до тривалих термінів тюремного ув’язнення за нелегальну діяльність у сфері азартних ігор і несплату податків. Близько $50 млн особистих коштів Каплана з тих пір були заморожені на його рахунках у декількох банках Швейцарії.

Ще в 2013-му році американська влада запропонувала швейцарцям розділити суму активів Каплана між двома країнами – в подяку швейцарському уряду за допомогу у виявленні цих незаконно зароблених коштів. Але лише декілька днів тому Казначейство США переказало колегам зі Швейцарії їх «частку» у розмірі $25 млн.

Тим часом, багато тисяч клієнтів BetOnSports в результаті нападів американської влади на оператора і подальшого краху компанії повністю втратили депозити на своїх аккаунтах. Відтоді бетторам так ніхто нічого і не відшкодував. Уряд ні США, ні Швейцарії досі не продемонстрував найменшого бажання направити якусь частину із арештованих (і, як бачимо, вдало поділених) грошей Каплана на виплати постраждалим гравцям.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?