Уряд України пообіцяв МВФ легалізувати азартні ігри до 2018 року

Тарас Гончар

Міністерство фінансів України опублікувало текст меморандуму про економічну і фінансову політику співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ). У меморандумі, зокрема, йдеться про потребу легалізувати азартні ігри до 2018-го року. Документ на 34 сторінках опубліковано на сайті Мінфіну.

 

Уряд України планує легалізувати азартні ігри до 2018 року

Міністерство фінансів України оприлюднило повний текст Меморандуму з Міжнародним валютним фондом. До тексту меморандуму додається лист до директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард від 2 березня 2017 року.

Зокрема, в документі йдеться про рішення легалізувати азартні ігри: «Ми легалізуємо азартні ігри, що сприятиме додатковим надходженням до бюджету, не пізніше ніж у 2018 році».

Свої підписи у документі поставили: президент України Петро Порошенко, прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр фінансів Олександр Данилюк і голова Національного банку Валерія Гонтарєва.

Нагадаємо, що бюджет України недорахувався $370 млн від гемблінгу за два роки.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?