Уряд США навчить співробітників правоохоронних органів працювати з біткоїнами

Рейтинг Букмекерів

Білий дім уклав контракт з приватними компаніями, щоб навчити співробітників правоохоронних органів США принципам роботи криптовалюти.

Білий дім зацікавився біткоїнами

Білий дім зацікавився біткоїнами

Партнерство має дві основні мети: ввести слідчих США в курс справи щодо віртуальних валют, зокрема, біткоїнів, а також поліпшити репутацію цифрової валюти, яка набуває все більшого поширення в країні, повідомляє CalvinAyre.com.

Нагадаємо, у вересні 2015-го комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами в США (CFTC) вперше офіційно визнала віртуальну валюту біткоїн як товар нарівні з нафтою і кукурудзою.

Минулого тижня стало відомо, що суд Євросоюзу постановив, що операції з біткоїнами та іншими віртуальними валютами на території ЄС не повинні обкладатися податком на додану вартість (ПДВ). Тим самим, по суті, прирівнявши криптовалюту до традиційних грошей.

А в Росії Міністерство фінансів підготувало законопроект, згідно з яким за випуск і обмін криптовалюти передбачається до чотирьох років ув’язнення. 

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?