УПЛ: 6 екс-гравців «Олімпіка» офіційно дискваліфіковано за договірні матчі

Тарас Гончар

Українська Прем’єр-Ліга отримала повідомлення про рішення Апеляційного комітету ФФУ, яким на ФК «Олімпік» та шість колишніх футболістів клубу накладено санкції за участь у договірних матчах у молодіжних змаганнях

УПЛ: 6 екс-гравців «Олімпіка» офіційно дискваліфікували

УПЛ: 6 екс-гравців «Олімпіка» офіційно дискваліфікували

«УПЛ безумовно підтверджує свою повну підтримку та сприяння у боротьбі з договірними матчами та підкреслює дотримання принципу нульової толерантності до цього негативного явища. Український футбол має бути чистим, а усі, хто брав участь у договірних матчах, мають понести відповідальність.

У той же час, УПЛ дотримується позиції про те, що боротьба з договірними матчами та відповідні юридичні провадження повинні проводитись із повним і безумовним дотриманням усіх прав та гарантій, які надаються усім сторонам та учасникам процесу чинними законодавчими та регламентними документами. Тільки суворе дотримання усіх чинних правил та процедур забезпечить довіру до боротьби з договірними матчами, її системність та ефективність», – йдеться в заяві Прем’єр-ліги.

Відповідно до статті 39 та ч.4 статті 76 Дисциплінарних правил ФФУ, рішення Апеляційного комітету ФФУ не вступає в силу до закінчення строку на його оскарження до Спортивного арбітражного суду міста Лозанни, що становить 21 день з моменту отримання рішення сторонами.

Нагадаємо, що 6-х вихованців «Олімпіка» довічно дискваліфікують за договірні матчі, а «Олімпік» звинуватив Франческо Баранку в організації матчів з фіксованим результатом в Італії. Крім того, клуби УПЛ збирають підписи для висловлення недовіри Баранці. а Комітет з етики і чесної гри передав на розгляд до КДК ФФУ дві справи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?