Уолкотт увійшов до Книги рекордів Гіннесса на турнірі Betfair

Рейтинг Букмекерів

Вінгер «Арсеналу» Тео Уолкотт вписав своє прізвище в Книгу рекордів Гіннеса за успішну спробу обробити м’яч після його падіння з висоти в 34 метри. Історична подія здійснилося в рамках рекламного турніру біржі ставок Betfair Ultimate Cash Out Control Challenge.

rth

Уолкотт поліпшив попередній рекорд на 2 метри

Крім Уолкотта в турнірі взяли участь його одноклубники Начо Монреаль, Франсіс Коклен і Лоран Косьельні. Згідно з правилами, футболісти повинні були «втихомирити» м’яч після його падіння з висоти в 34 метри і зробити п’ять торкань без зіткнення м’яча із землею.

Впоратися із завданням вдалося лише Уолкотту, хоча Коклен також був близький до успіху, але не зумів п’ять разів набити м’яч. Попередній рекорд належав футбольному фристайлеру Джону Фарнорсу, який зміг виконати аналогічне завдання при висоті в 32 метра.

Представник Книги рекордів Гіннеса Правін Пател, який був присутній на рекламній акції Betfair, привітав Уолкотта і зазначив, що для гравців це завдання було справжнім викликом.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?