Unibet офіційно придбала iGaming Holdings

Олександр Веселов

Букмекерська компанія Unibet завершила придбання ста процентів акцій iGaming Holdings, повідомляє прес-служба організації.

Unibet офіційно придбала iGaming Holdings

Unibet офіційно придбала iGaming Holdings

Як відзначають в самій Unibet, угода повинна зміцнити позиції компанії в Скандинавії. На поточний момент там йде процес зміни регулювання грального ринку, що має відкрити для гемблінг-компаній нові можливості для розвитку.

Сума угоди склала 59 мільйонів євро. Як наголошується в повідомленні, покупець розплатився готівкою. Раніше вже зазначалося, що вартість операції може зрости ще на 20 млн. залежно від економічних результатів iGaming в найближчому майбутньому.

При цьому iGame Group продовжить роботу під власним брендом на регульованих ринках, ліцензіями яких володіє.

«Бренди iGame відомі й популярні на місцевих ринках, і ми бачимо великий потенціал в об’єднанні наших можливостей та їх позицій в регіонах Європи. Основне джерело виручки для iGaming Holdings – казино. Тому ми плануємо зберегти всі їх бренди та додати їх до наших – Unibet і Maria», – заявляв раніше виконавчий директор компанії Хенрік Тьярнстрем.

Unibet Group була заснована в 1997 році, та має ліцензію в декількох країнах: Мальта, Великобританія, Данія, Італія, Австралія, Франція, Бельгія та Естонія. Компанія заявляє про 9,5 мільйонів клієнтів з 160 країн світу.

У середині липня нинішнього року повідомлялося, що Unibet досягла домовленості про покупку онлайн-букмекера Stan James за 19 мільйонів англійських фунтів.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?