Український клуб брав участь у договірних матчах у міжсезоння

Тарас Гончар

Кіпрська компанія Androsports з січня 2016 року проводила договірні матчі в міжсезоння, в яких брав участь і один український клуб, назва якого не оголошується.

Ruch_Chorzow_-_Gomel_2018_Cipru_2_Grigorov.max-2048x1024

Український клуб брав участь у договірних матчах у міжсезоння

Вісім суддів з Румунії, Португалії та Латвії відправилися на Кіпр для організації товариських матчів. З них п’ятеро були професійними суддями: четверо були чинними футболістами, один – екс-гравцем, повідомляє видання The Black Sea.

За три зими з 2016 по 2018 рік на Кіпрі пройшли 32 матчі, які обслуговували люди, зацікавлені у фіксованих результатах. У цих товариських матчах брали участь по три клуби з Польщі та Кіпру, по два з Сербії та Чехії, по одному з України, Швейцарії, Білорусі, Словаччини, Молдови, Румунії, Болгарії, Латвії та Угорщини, і 15 команд з Росії.

Компанія Androsports підозрюється в зв’язку з агентом ФІФА і інвестором Еріком Мао. Більшість суддів, які працювали на договірних матчах на Кіпрі, грали в клубах, з якими у 36-річного китайця були зв’язки. Мао і його люди організовували договірні матчі в Ірландії, Латвії, Чехії, Румунії та Сінгапурі.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт