Український баскетболіст, довічно дискваліфікований ФБУ, затриманий в Білорусі за організацію футбольних «договірняків»

Олександр Веселов

Нещодавно «Рейтинг Букмекерів» інформував, що у Білорусі викрили злочинне угруповання, котре займалося організацією договірних матчів в місцевому футболі, і одним із його членів був громадянин України. Тепер стало відомо його прізвище – це колишній баскетболіст Ярослав Лемік, який не вперше стає учасником скандалу про «договірняки», минулого року через дану проблему Федерація баскетболу України пожиттєво дискваліфікувала гравця.

Ярослава Леміка затримали в Білорусі через причетність до договірних поєдинків

Ярослава Леміка затримали в Білорусі через причетність до договірних поєдинків

Про затримання Ярослава Леміка стало відомо із сюжету телеканалу «Беларусь 1». Зокрема, в ньому представник МВС Білорусі Сергій Ванагель назвав Леміка «емісаром від українських кримінальних авторитетів». В сюжеті уточнили, що наразі затримано більше десяти підозрюваних – когось відразу відпустили, а хтось залишився в ізоляторах тимчасового тримання. Кримінальну справу порушено за статтею «Підкуп організаторів і учасників професійних спортивних змагань».

Згадаємо, що наприкінці вересня минулого року Федерація баскетболу України ухвалила рішення довічно дискваліфікувати Ярослава Леміка і арбітра Бориса Калугіна за спробу підкупу юнаків із кадетської збірної України під час проведення баскетбольного чемпіонату Європи U-16. Згодом президент ФБУ Михайло Бродський назвав Леміка «одним з головних «гравців» на тоталізаторі, який ставив навіть на матчі зі своєю участю». При цьому дискваліфікований суддя Калугін стверджував, що справу проти нього особисто «сфальсифікував» Бродський.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?