UFC рапортує про гігантський річний прибуток в $600 млн

Рейтинг Букмекерів

Найбільший промоушн планети зі змішаних бойових єдиноборств UFC (Ultimate Fighting Championship) з роками перетворився на справжню бізнес-імперію. Ось і в 2015-му році справи в організації йшли більш ніж добре. Компанія оголосила, що прибуток в 2015-му році склав більше $600 млн, інформує MMAmania.

Конор МакГрегор став справжньою людиною-брендом для відділу продажів UFC

Конор МакГрегор став справжньою людиною-брендом для відділу продажів UFC

Про рекордну суму прибутку заявив генеральний директор і співвласник UFC Лоренцо Фертітта в інтерв’ю телекомпанії CNN. «Ми заробили близько $600 млн у 2015-му році, що стало рекордом для компанії. Більш того, це значний ріст і в порівнянні з 2014-м роком».

Як стверджує Фертітта, досягти настільки гарного показника стало можливим завдяки відразу декільком напрямках ведення бізнесу. Левова частка прибутку отримана з продажів прав на телетрансляції поєдинків під егідою UFC. Однак істотний вплив зробили продаж прав ЗМІ, продаж доступу до платформи UFC Fight Pass (з медіа-бібліотекою всіх боїв за історію промоушна), а також спонсорські контракти, у тому числі угода з компанією Reebok.

Вагому роль в успіху організації в 2015-му році зіграли найпопулярніші у телеглядачів події – титульний бій ірландця Конора МакГрегора проти бразильця Жозе Альдо, який викликав великий інтерес з боку клієнтів букмекерських компаній, і сенсаційна поразка Ронди Раузі в поєдинку з Холлі Холм.

Варто додати, що і Раузі, і МакГрегор є справжніми локомотивами, що рухають бізнес UFC. Промоушн активно ліпить з обох натуральних медійних ікон змішаних єдиноборств. Особливо це стосується ірландця МакГрегора, який став суперпопулярним персонажем у світі спорту не тільки завдяки своїм навичкам бійця, але й через здатність «робити гроші» на так званому трештокінгу, або розкрутці власних боїв завдяки вмінню «працювати язиком».

Нагадаємо, що букмекер Unibet є офіційним спонсором UFC на території Європи.

Додамо, що на поєдинку Раузі проти Холм серйозний куш зірвав професійний американський каппер Дейв Вегас, який потім дав ексклюзивне інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів».

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?