UFC і Parimatch оголосили про довгострокове партнерство

Тарас Гончар

Parimatch розширює діяльність в сфері єдиноборств. Сьогодні компанія офіційно оголосила про те, що стала офіційним беттинговим партнером UFC (Ultimate Fighting Championship) – спортивної організації, що базується в Лас-Вегасі, і проводить бої зі змішаних єдиноборств у всьому світі.

ufc-pari-match

UFC і Parimatch оголосили про довгострокове партнерство

Згідно договору, тепер Parimatch виступає Офіційним беттинговим партнером UFC по всьому регіону ЄБСA (Європа, Близький Схід і Африка, – «EMEA» англ.), за винятком Великобританії та Ірландії.

Нове співробітництво є інноваційним для обох сторін і безпрецедентною подією в розширенні географії змішаних єдиноборств у всьому світі. Так, Parimatch став першим в історії маркетинговим партнером UFC зі Східної Європи. Холдинг виступить партнером, який представить перший в світі захід UFC на території країн СНД.

«Ми дуже раді, що почали роботу з Parimatch – глобальним брендом, який виріс із невеликої компанії в одну з найбільших у світі міжнародних ігрових мереж всього за кілька десятиліть», – сказав віце-президент UFC з міжнародних маркетингових партнерств Рене Валенсія. – Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з Parimatch, оскільки продовжуємо розширювати географію нашого бренду, і популяризувати спорт MMA по всьому світу».

Гендиректор Parimatch Сергій Портнов і віце-президент UFC Рене Валенсія

Крім стандартних спонсорських проявів, спортсмени, які беруть участь в змаганнях UFC в ЄБСA регіоні (за винятком подій в СНД), будуть вказувати бренд Parimatch в своєму UFC Fight Kit. На додаток до цього, під час live-подій регіону, бренд Parimatch як «Презентаційний партнер» буде присутній у всесвітньо відомому рингу UFC, який називається Octagon®, на офіційному сайті UFC.com і буде крос-інтегрований в різні медіа і діджитал платформи.

«Партнерство з UFC – величезний крок як для Холдингу, так і для майбутнього MMA в Європі і в усьому світі. Наша співпраця означає, що бренд Parimatch буде вбирати ДНК змішаних бойових мистецтв в декількох країнах і регіонах одночасно. 15 вересня UFC проведе свій перший захід на території СНД, і це стане стартом нашого нового партнерства», – сказав Сергій Портнов, генеральний директор Parimatch.

Сьогодні Parimatch розвиває беттинговий бізнес в країнах СНД, Європи, Азії та Африки. В портфель спонсорських контрактів Холдингу входить відразу декілька провідних футбольних клубів Європи, зокрема донецький «Шахтар». Партнерство з UFC – новий вектор розвитку компанії. Підтримка змішаних єдиноборств обрана одним із пріоритетних напрямків в роботі.

UFC – преміальний глобальний спортивний бренд і найбільший провайдер подій Pay-Per-View в світі зі штаб-квартирою в Лас-Вегасі. UFC щорічно випускає більше 40 live-заходів, які проходять в найпрестижніших аренах по всьому світу.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?