Учасниця підозрілого матчу на Australian Open: «Краще розіб’ю ракетку, ніж візьму участь в «договірняку»

Олександр Веселов

На початку тижня «Рейтинг Букмекерів» повідомляв, що на тлі скандальної новини про договірні матчі в тенісі на Australian Open-2016 було зіграно один підозрілий поєдинок, на який серйозний букмекер Pinnacle Sports перестав приймати ставки через аномальну активність беттингу.

Лара Аррубаррена відреагувала на підозри щодо нечесної гри

Лара Аррубаррена відреагувала на підозри щодо нечесної гри

Мова йде про зустріч першого раунду у міксті між парами Андреа Главачкова/Лукаш Кубот і Лара Аррубаррена/Давид Марреро. Поєдинок завершився з розгромним рахунком 6:0, 6:3, причому перший сет іспанський дует програв за 20 хвилин. З урахуванням закриття прийому ставок на Pinnacle Sports, все це призвело до серйозних сумнів у дотриманні принципів спортивної боротьби у дуелі.

Проте, існує також пояснення подібного процесу, за яким немає ніякої корупційної змови. Справа в тому, що Давид Марреро грав з травмою коліна, і, можливо, хтось з його оточення злив цю важливу інформацію для гемблінг-гравців. До того ж, інші топ-букмекери William Hill та Betfair не закривали пропозицію по цій грі та не можуть виокремити надзвичайну активність своїх клієнтів.

23-річна Лара Аррубаррена відреагувала на підозри: «Я краще розіб’ю ракетку власними руками на тисячу шматочків, аніж погоджуся на участь в договірному матчі. Я не шахрай, жодного разу в житті не порушувала принципів спортивної боротьби у грі. Тому зараз я повністю відкрита для розслідування, мені немає чого приховувати», – цитує іспанську спортсменку сайт NDTV Sports.

Згадаємо, нещодавно австралійський тенісист Нік Ліндаль розповів про те, як брав участь у договірному поєдинку.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?