Учасником eSPORTconf Україна 2017 стане засновник БК CybBet

Рейтинг Букмекерів

22 лютого 2017 року року в Києві пройде перша бізнес-конференція про кіберспорт в Україні eSPORTconf Україна 2017. У заході візьме участь засновник букмекерської контори CybBet Діас Ісмаїлов. Про це «Рейтингу Букмекерів» повідомили в прес-службі компанії-організатора івенту Smile-Expo.

Засновник БК CybBet – eSPORTconf України спікер 2017 року

Спікер виступить з доповіддю на тему «Місце кіберспорту в букмекерському світі».

Спеціаліст в рамках свого виступу розповість про те, як кіберспорт впливає на букмекерські контори, які ризики і перспективи є в ставках на кіберспорт, як виявляти договірні матчі і боротися з ними і в чому полягає специфіка ставок в кіберспорті.

Діас Ісмаїлов є засновником букмекерської контори CybBet, яка приймає ставки винятково на кіберспорт. Спеціаліст зміг вивести компанію на прибутковий рівень усього за півроку. Про свій досвід і про те, як домогтися високих результатів, він поділиться на конференції eSportConf.

Конференція eSPORTconf Україна 2017 збере підприємців, інвесторів, а також для представників гральної індустрії України та країн СНД. В рамках заходу спікери поговорять про динаміку розвитку кіберспорту в СНД, країнах Європи і світі, перспективи українського кіберспортивного беттингу, можливості повторного зарахування кіберспорту до офіційних спортивних дисциплінах в Україні та ймовірності визнання кіберспорту олімпійським видом спорту.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?