УАІІ та ВСРБ уклали договір про співпрацю

Рейтинг Букмекерів

Українська Асоціація Ігрової Індустрії та Всеукраїнський Союз Розвитку букмекерства підписали угоду про співпрацю з метою розвитку букмекерської діяльності в Україні. Про це «Рейтингу Букмекерів» стало відомо з офіційного прес-релізу УАІІ.

УАІІ і ВСРБ відтепер партнери

В рамках партнерства сторони будуть обмінюватися інформацією, організовувати і брати участь в експертних обговореннях законодавчих ініціатив щодо визначення статусу букмекерської діяльності в Україні. Партнери хочуть створити чесні і прозорі умови ігрового середовища в Україні відповідно до міжнародних стандартів, а також сприяти поліпшенню умов для припливу інвестицій в Україну.

«УАІІ прагне того, щоб в Україні були впроваджені прозорі правила для здійснення букмекерської діяльності та створені умови для підвищення інтересу до спортивних і культурних подій. Ухвалення Закону про легалізацію грального бізнесу сприятиме зростанню доходів держави і спортивної індустрії, захисту і безпеки гравців, запобіганню шахрайства в спорті і популяризації чесної гри», – зазначила президент Української Асоціації Ігровий Індустрії Ірина Сергієнко.

Раніше УАІІ уклала угоду з компанією Gaming Laboratories International.

Нагадаємо, УАІІ була створена в серпні 2016 року з метою сприяння легалізації ігрової індустрії в Україні відповідно до міжнародних стандартів, розробки прогресивних законодавчих ініціатив в сфері ігрової індустрії, залучення інвестицій в економіку держави і становленню ринку гральних послуг на основі чесної конкуренції.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?
Сайт «» не підтверджена,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт