УАФ підписала угоду з постачальником даних для БК FeedConstruct

Алла Вишня
Компанія FeedConstruct, відома як постачальник спортивних даних для грального бізнесу, оголосила про початок співпраці з українською Асоціацією футболу (УАФ), повідомляє «Рейтинг Букмекерів». Відтепер FeedConstruct стане єдиним легальним постачальником інформації для букмекерів.
feed

УАФ підписала угоду з постачальником даних для БК FeedConstruct

Завдяки співпраці з УАФ компанія FeedConstruct щороку постачатиме дані до букмекерських контор про понад 800 спортивних подій, які відбуваються під егідою Асоціації. Мова про Прем’єр-лігу, Кубок, жіночі та молодіжні ліги та інші турніри. Виступаючи за чесність змагань, провайдер передасть точні дані, зібрані його мережею скаутів та операторів.

«Найважливіше у спортивних змаганнях – прозорість та відкритість. Спорт, зокрема футбол, вражає своєю непередбачуваністю, справжніми емоціями та хвилюванням! Українська Асоціація футболу приділяє все більше уваги головним принципам чесної гри та етики в організації футбольних змагань на кожному рівні. І дуже шкода, що неетичні дії деяких людей ставлять під загрозу справедливі результати гри та завдають шкоди іміджу футбольних органів! Тому я радий повідомити про початок співпраці між українською Асоціацією футболу та FeedConstruct, яку ініціював голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Франческо Баранка», – заявив генеральний секретар Асоціації Юрій Запісоцький.

Відтепер усі дані передаватимуться лише через FeedConstruct, а процес передачі може бути зупинений у випадку, якщо Комітет з етики та чесної гри помітить аномальні рухи ставок.

За його словами, партнерство УАФ та FeedConstruct передбачає врегулювання питань, що стосуються передачі прав на українську Прем’єр-лігу, Кубок, жіночих та юнацьких ліг, щодо постачання даних до букмекерських контор. Відтепер усі дані передаватимуться лише через FeedConstruct, а процес передачі може бути зупинений у випадку, якщо Комітет з етики та чесної гри помітить аномальні рухи ставок.

«FeedConstruct – один з найкращих постачальників цифрового контенту для спорту. І з вибором такого надійного та досвідченого партнера ми впевнені, що прозорість українських футбольних змагань досягне найвищого рівня!» – зазначив пан Запісоцький.

Баранка розповів, як можна мінімізувати кількість договірних матчів в Україні

Франческо Баранка про «матчі-привиди»: «Неврегульованість роботи провайдерів – реальна перешкода на шляху до чесної гри»

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт