У Європі посилюють контроль за біткоінами

Рейтинг Букмекерів

Влада Євросоюзу рішуче має намір посилити контроль за біткоінами та іншою криптовалютою, щоб запобігти фінансуванню терористичних організацій. На такі заходи ЄС змусили піти трагічні події у Франції, повідомляє Reuters.

В ЄС криптовалюта прирівняна до традиційних засобів розрахунків

В ЄС криптовалюта прирівняна до традиційних засобів розрахунків

Питання посилення контролю за небанківськими методами оплати обговорили голови поліцейських відомств країн ЄС. Підготовлено законопроект, що передбачає посилення нагляду за криптовалютою, операціями з використанням карт передоплати і дорогоцінних металів (включаючи золото), і анонімними електронними платежами.

У нещодавній доповіді британського казначейства про використання фінансових інструментів для проведення нелегальних операцій (у тому числі фінансування терористичних організацій) повідомляється, що, незважаючи на низькі ризики при використанні криптовалюти, найближчим часом слід очікувати збільшення кількості нелегальних операцій з біткоінами.

Криптовалюта в ЄС технічно прирівняна до традиційних засобів фінансових платежів, але влада Євросоюзу як і раніше з побоюванням ставиться до досі не до кінця їм зрозумілого потенціалу такого виду фінансових інструментів.

Раніше ми повідомляли, що співробітники МВС України провели обшук в квартирі засновника Bitcoin Foundation Ukraine, а в Росії за біткоіни можна буде отримати 4 роки ув’язнення.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?