У William Hill реалізували «ачівкі» для гравців букмекера

Рейтинг Букмекерів

Букмекерська контора William Hill запустила на своєму сайті унікальну на ринку онлайн-букмекерів можливість для клієнтів змагатися між собою, набираючи так звані «ачівкі» (achievments), тобто очки досягнень, за дії, вчинені на сайті. При цьому на сайті публікується таблиця, в якій відображаються лідери за кількістю очок досягнень.

Тепер клієнти William Hill можуть змагатися між собою і набирати очки

Тепер клієнти William Hill можуть змагатися між собою і набирати очки

За кожну окрему ставку і певні досягнення, наприклад, 10 ставок на теніс, гравець отримує значок (badge). Кожен значок дорівнює певній кількості очок (point), і ця кількість може різнитися: наприклад, за одну будь-яку ставку гравець отримує одне очко, а за більш складні дії видаються значки, рівні більшій кількості очок. Інформацію про значки можна знайти на сторінці досягнень (achievements page), тобто гравець знає, що йому потрібно зробити, щоб отримати той чи інший значок. При отриманні гравцем нового значка сайт повідомляє його про це.

Щоб ставка була врахована в системі досягнень, її сума повинна складати мінімум 1 фунт стерлінгів.

З набором значків і, відповідно, очок за них, гравець підвищує свій рівень (level), змагаючись в цьому з іншими гравцями William Hill. Таблиця лідерів відображається на сторінці досягнень. На сторінці досягнень зазначено, що отримати кожен новий рівень гравцеві буде складніше.

Зазначимо, що система досягнень для гравців онлайн-букмекера – інновація William Hill, яка не має аналогів на ринку. Блок сторінки досягнень можна знайти на англійській версії сайту контори, на російської він відсутній

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?