У Вищій лізі жіночого баскетбольного чемпіонату України відбувся дивний матч

Гончар Тарас

22 грудня в Полтаві в спортивному комплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся поєдинок першого етапу Вищої ліги з баскетболу серед жінок «Полтава» — «Універ» (Тернопіль), який завершився з рахунком 56:53. Трейдери контори Vbet ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів» повідомили, що на цю зустріч було зафіксовано підозрілу активність.

«Рейтинг Букмекерів» отримав тривожний дзвіночок щодо жіночого баскетболу в Україні

«На баскетбольний матч жіночої Вищої ліги України «Полтава» — «Універ» (Тернопіль) близько 70% ставок були зроблені на позицію «тотал очок менше 131,5» (поєдинок завершився з рахунком 56:53, — прим. «РБ»). Переважно ставки робили підозрілі клієнти з України, які вже мали підозрілі ставки на підозрілі матчі», — повідав представник БК Vbet ексклюзивно для «Рейтингу Букмекерів».

Додамо, що БК «Полтава» з 25 очками (різниця перемог/поразок — 11/3) лідирує у Вищій лізі баскетбольного чемпіонату. Водночас баскетбольний клуб «Універ» (Тернопіль), набравши 19 пунктів (різниця перемог/поразок — 5/9), посідає четверту сходину в першості.

Примітно, що за 14 ігор в середньому «Полтава» набирає 67,0 очок (пропускає 58,8), а «Універ» — 56,5 (60,9). Отож у цій зустрічі обидві команди набрали та пропустили менше, ніж зазвичай.

Нагадаємо, що свого часу поєдинок Суперліги України з гандболу «Дніпрянка» (Херсон) – «Економічний університет» (Тернопіль), в якому господарі здобули перемогу з рахунком 40:16, також потрапив під підозру, повідомляла Федерація гандболу України (ФГУ).

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 1
  • «Полтава» набирає 67,0 очок (пропускає 58,8), а «Універ» — 56,5 (60,9) якщо взяти ці данні то татал ма в б бути 124.5, 131.5 явно завищений тому і 70% ставок на менше,не в кожному чоловічому матчі 131.5 перебивають тотал а тут жінки.До чого тут підозрілий матч???

Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?