У Верховній Раді розглянуть законопроект про детінізацію ринку азартних ігор в Україні

Олександр Веселов

Народний депутат України Ігор Молоток, член депутатської групи «Воля народу», на початку поточного місяця зареєстрував у Верховній Раді альтернативний законопроект № 4663-1 – проект Закону про детінізацію ринку азартних ігор в Україні.  

Законопроект зареєстрував народний депутат Ігор Молоток

Законопроект зареєстрував народний депутат Ігор Молоток

«Цей Закон встановлює основні правові та організаційні засади господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні, обмеження здійснення цього виду діяльності, з метою захисту моральності, прав і законних інтересів громадян, соціальне забезпечення, підтримку охорони здоров’я, спорту і культури», – зазначено в тексті законопроекту.

«Законопроект передбачає визначення спільних правил до регулювання діяльності в сфері азартних ігор та детально регламентує особливості регулювання за видами діяльності за окремими розділами, а саме: діяльність з організації та проведення лотерей; азартних ігор в казино; парі в букмекерських конторах та тоталізаторах; азартних ігор в мережі Інтернет», – відзначив Ігор Молоток у пояснювальній до законопроекту записці.

Нагадаємо, що у державному бюджеті України на 2016 рік закладені доходи від грального бізнесу, водночас закон про легалізацію грального бізнесу ще не був прийнятий Верховною Радою.

Нещодавно депутат Верховної ради України Антон Геращенко заявляв, що у поточному році в країні необхідно легалізувати гральний бізнес.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?