У Верховній Раді назвали очікувані надходження до бюджету від грального бізнесу

Сергій Гумен
При цьому норма законопроєкту щодо функціонування азартних ігор виключно на території п’ятизіркових готелів зберігається.
У Раді назвали очікувані надходження до бюджету від грального бізнесу

У Раді назвали очікувані надходження до бюджету від грального бізнесу

Державний бюджет України може отримати в цьому році 4,5 млрд гривень в результаті легалізації грального бізнесу в країні. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«За підрахунками Міністерства фінансів, 4,5 млрд гривень грн в цьому році має отримати держава від грального бізнесу. Від цього закону програють нелегальні заклади, які ще існують на сьогодні», – цитує Гетманцева видання Уніан.

При цьому, за його словами, норма законопроєкту щодо функціонування азартних ігор виключно на території п’ятизіркових готелів зберігається.

Нагадаємо, що 20-го грудня Кабінет Міністрів заборонив займатися гральним бізнесом під виглядом державних лотерей. Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що усі гральні заклади повинні припинити функціонування.

Раніше Верховна Рада провалила голосування за законопроєкт №2285 «Про Державне регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор». Законопроєкт відправлять на доопрацювання у профільний комітет ВР.

Депутати пропонують знизити податок на доходи від грального бізнесу

Зали ігрових автоматів в Україні почали маскувати під VIP-караоке

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Грайте обережно. За ознак залежності зверніться до фахівця.

  • Сетевое издание «Рейтинг Букмекеров» (адрес в сети Интернет - https://bookmaker-ratings.ru) (далее - Издание)
  • Учредитель Издания: Мирзоян Сергей Владимирович
  • Главный редактор Издания: Бодров Андрей Константинович
  • Телефон: +7 495 151 6150
  • E-mail: [email protected]
Свидетельство о регистрации средств массовой информации: Эл ФС77-70265 выдано Федеральной службой по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (Роскомнадзора) 10 июля 2017 г. Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+)
Сайт не підтверджено,
РБ рекомендує грати тільки в перевірених конторах.
Ви будете перенаправлені на сайт
Бажаємо приємної гри!.
Перейти на сайт