У США заарештували підозрюваних у вбивстві чоловіка, який виграв у лотереї більше $434 тис

Рейтинг Букмекерів

В американському штаті Джорджія в січні 2016-го року було вбито молодого чоловіка, який виграв у лотереї більше $434 тис. У скоєнні злочину обвинувачують сімох осіб, всі вони заарештовані.

Серед заарештованих - дві жінки і підліток

Серед заарештованих – дві жінки і підліток

Зловмисники були арештовані 28-го березня, всі вони підозрюються у вбивстві жителя міста Фітцджеральд Крегорі Берча-молодшого, колишнього водія навантажувача, повідомляє WALB News. Чоловік виграв $434,2 тис. в листопаді, коли збіглися всі п’ять чисел в його квитку.

20-го січня, за словами дівчини Берча Жасмін Хендрікс, вхідні двері пробили пострілом з рушниці, і в будинок увірвалися троє людей в масках. Чоловік благав зловмисників не вбивати його при дітях і літній жінці і пообіцяв віддати свою банківську картку. Нападники обнишпорили Берча, не знайшли гаманець і, перш ніж втекти, вбили його.

Всім семи підозрюваним пред’явлені звинувачення у вбивстві, збройному пограбуванні, розбійному нападі і використанні зброї при вчиненні злочину. Шестеро з них перебувають під вартою в окружній в’язниці Бен Хілл.

Серед підозрюваних – дві жінки: 24-річна Кейона Діус і 22-річна Розалін Суейн. Решта зловмисників: Натаніель Бейкер (28 років), Ернест Холкомб (27), Анжавел Джонсон (21), Дабрентіс Оверстріт (19) і 17-річний Вейн Джордан, якого судитимуть як дорослого.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?