У США заарештували двох учасників нелегального букмекера Legendz Sports

Рейтинг Букмекерів

Федеральний суддя Оклахоми виніс вирок двом учасникам скандально відомої букмекерської організації Legendz Sports. У списку злочинів фігурують вимагання, організація азартних ігор і проведення незаконних фінансових операцій, повідомляє Gamingintelligence.

Це вже друге затримання учасників Legendz Sports в поточному році

Це вже друге затримання учасників Legendz Sports в поточному році

Вирок винесено 53-річному жителю Оклахоми Келлі Дорну і 45-річному жителю Колорадо Корі Ковалевські. Дорну пред’явили звинувачення у вимаганні та організації нелегального грального бізнесу. Житель Оклахоми працював букмекером у своєму рідному місті, брав ставки і видавав кредити. Ковалевські здійснював грошові перекази з США в Панаму, де розташовується центр букмекерської організації.

Масові затримання учасників Legendz Sports були проведені в 2013-му році, коли вперше виявили нелегальний гральний бізнес, що діє під назвою Legendz Sports. Тоді в причетності до незаконного букмекера звинуватили понад 30 людей і 20 компаній, що незаконно приймають ставки і надають кредити своїм клієнтам. Букмекер використовував відразу кілька сайтів і виводив отримані кошти на Панаму. Загальний збиток за час діяльності організації з 2003-го року оцінений в $1 млрд.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?