У США гравців на нелегальних сайтах можуть почати саджати за ґрати

Рейтинг Букмекерів

В американській Каліфорнії зроблена нова спроба легалізувати онлайн-покер. Місцеві парламентарії Адам Грей і Реджі Джонс-Сойєр винесли на розгляд колег розроблений ними законопроект, який регламентує правила функціонування на території найбагатшого американського штату легального ринку онлайн-покеру.

У Каліфорнії нелегальних операторів можуть відправити за ґрати. І гравців заодно

У Каліфорнії нелегальних операторів можуть відправити за ґрати. І гравців заодно

Багато в чому документ схожий з версією законопроекту, розробленого тим же Греєм ще минулого року. Проте, в новий варіант внесені деякі істотні поправки, інформує CalvinAyre.

Так, виключений пункт, що передбачає податок на дохід гральних компаній в розмірі 15%, а також обов’язковий внесок для потенційного оператора в розмірі $15 млн для отримання ліцензії. Обидві ці цифри були виключені багато в чому завдяки протестам представників великих компаній гемблінг-бізнесу, які стверджували, що в таких умовах оператори не змогли б заробити ні цента.

Однак найважливішим нововведенням в законопроекті є пункт про кримінальну відповідальність за нелегальну організацію онлайнових покер-румів за допомогою зареєстрованих за кордоном (переважно в офшорах) інтернет-сайтів, які не мають необхідної каліфорнійської ліцензії.

Суворе покарання у вигляді позбавлення волі буде застосовуватися не тільки до представників компаній-операторів, а й до звичайних гравців-каліфорнійців, які будуть підтримувати подібні ресурси.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?