У США брати виграли в одному тиражі лотереї: один забрав $291 млн, інший – $7

Рейтинг Букмекерів

Брати Джеймс і Боб Стоклас, які проживають в американському штаті Пенсильванія, під час відпочинку у Флориді купили лотерейні квитки Powerball, які принесли їм полярні виграші. Джеймс зірвав джекпот і виграв $291 млн. Його брат – всього $7.

Брати купили лотерейні квитки одночасно, і одному з них дуже пощастило

Брати купили лотерейні квитки одночасно, одному з них дуже пощастило

Окружний суддя штату Пенсильванія Джеймс Стоклас і його брат Боб вирішили провести місячну відпустку у Флориді і присвятити її риболовлі, інформує CNN. Одного разу вони по дорозі з пляжу зайшли в магазин і за $10 купили квитки відомої американської лотереї Powerball.

Про результати лотереї вони дізналися вдома. Джеймс Стоклас, снідаючи в улюбленому кафе, став перевіряти на смартфоні комбінацію чисел в своєму квитку і виявив, що виграв джекпот. Тоді він на радощах замовив сніданок для всіх відвідувачів закладу, які тоді перебували в ньому, і оголосив, що повертається до Флориди за виграшем. Чи поїде з ним його брат Боб – невідомо.

За правилами лотереї Powerball виграш переможцю можуть виплачувати 30-ма щорічними платежами, або він може відразу отримати готівкою 60% від всієї суми. Пенсильванський суддя вибрав другу опцію, відповідно, в найближчі 180 днів він отримає близько $191 млн.

Як розповів щасливий володар джекпота, виграні гроші він поділить з друзями: Баррі Бартаковіцем, власником басейну в Хеллертауні, і жінкою із Флориди, яка захотіла залишитися невідомою. Кожен з них отримає трохи більше $40 млн після сплати податків.

Окружний суддя Джеймс сказав, що не буде кидати роботу через виграш. А гроші він планує витратити на створення декількох цільових фондів та благодійність. Крім того, він збирається допомогти грошима своїй сім’ї.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?