У справі про договірні матчі звинуватили 28 суддів та інспекторів

Тарас Гончар

Стали відомі імена українських арбітрів та інспекторів, які звинувачуються в причетності до договірних матчів. Поліція викликала 28 осіб на допит. Суддям загрожують довічна дискваліфікація і тюремні терміни.

ukraine-fixed-matches

У справі про договірні матчі звинуватили 28 суддів та інспекторів

Імена суддів та інспекторів озвучили ведучі шоу «ТаТоТаке». З 6 серпня поліція буде викликати їх на допити в якості свідків. При цьому наголошується, що в ході розслідування статус деяких осіб зі списку можуть змінити на підозрюваних.

У списку виявився один з арбітрів УПЛ – Володимир Міланич. В ході обшуку у нього знайшли сумку, в якій були $17 тисяч.

Крім того, у справі проходять судді Першої ліги Віктор Арановський, Олександр Павлюк, Олександр Шандор, Олександр Сахно, Віталій Маляр, Євген Петренко, Олексій Деревінський, Дмитро Кривушкін і Олександр Каленов, арбітр другої ліги Ярослав Пісоцький, рефері чемпіонату U-19 Олександр Садовий та Тарас Панасюк.

У списку також опинилися асистенти головних арбітрів Першої ліги Юрій Вишневський, Едуард Курцеба, Павло Почепецький, Денис Сердюк, Володимир Дорошенко, Роман Соботюк, Сергій Старча і Микола Кузьменко. Також у справі проходять асистенти арбітрів Другої ліги Олег Притула і Юрій Ковальчук.

З інспекторів в причетності до договірних матчів підозрюють Віталія Діденка, Ярослава Лемеха, Юрія Скорейка, Володимира Головка та Станіслава Боклажка.

Загалом, за даними джерела, у справі про договірні матчі проходять понад 300 осіб.

Раніше генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький заявив, що за договірні матчі покарають десятки людей.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?