У склад Комітету ФФУ з етики та чесної гри ввійдуть три журналісти

Гончар Тарас

Після того, як Франческо Баранка, голова некомерційної організації Federbet, що бореться з договірними матчами, очолив Комітету ФФУ з питань етики та чесної гри, стало зрозуміло, що зміниться склад його учасників. Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація, що оновлений Комітет буде представлений трьома відомими журналістами.

У склад Комітету ФФУ з етики та чесної гри ввійдуть три журналісти

Відтепер у Комітеті ФФУ з питань етики та чесної гри працюватимуть три представники ЗМІ: Артем Франков (головний редактор журналу «Футбол»), Володимир Звєров (голред передачі «ПРОФУТБОЛ») і Олександр Гапоненко (голред сайту «Футбол 24»), повідомляє видання dynamomania.com.

Додамо, що перші двоє й раніше були в Комітеті. Артем Франков до того ж є членом Виконавчого Комітету ФФУ.

Нагадаємо, що куратор Комітету з етики та чесної гри Ігор Кочетов недавно давав ексклюзивне інтерв’ю «Рейтингу Букмекерів», у якому зазначив, що не знає, коли оновлений склад приступить до роботи.

Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0
Підписка на прогнозиста
Підписка на автора

Повідомлення про нові публікації цього автора будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Повідомлення про нові прогнози цього експерта будуть приходити на електронну адресу, вказану вами при реєстрації на «РБ»

Підписка на автора
Підписка на прогнозиста

Це означає, що ви більше не будете отримувати повідомлення про нові вебінари на вашу електронну адресу електронної пошти.

Це означає, що ви перестанете отримувати повідомлення про нові відповіді цього експерта на вашу електронну адресу

Реєстрація
Реєстрація
Вхід
Забули пароль?